paleniska i ich funkcje
Paleniska

Paleniska i ich funkcje

Palenisko w ogrodzie ma wielorakie zastosowanie. Warto zainwestować w sprzęt dobrej jakości, który będzie służył nam latami; zarówno jako element dodatkowy, samodzielny jak i dekoracyjny. Dbając o dobry sprzęt grillowy, jednocześnie zwracamy uwagę na wygląd i estetykę całego naszego ogrodu.

Paleniska – zastosowanie

Palenisko ogrodowe można wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli chodzi o przyrządzanie jedzenia – dzięki niemu możemy zarówno grillować jak i piec, a nawet wędzić. Samodzielnie może stanowić jako grill ogrodowy, dekoracyjna alternatywa do oświetlenia lub źródło ciepła w przypadku wiszących grillów na trójnodze. Palenisko łatwo można przenieść w różne miejsca, ulokować w ogrodzie lub na tarasie, w zależności od modelu; niektóre można nawet przenosić swobodnie i zabierać ze sobą na spotkania na ogrodzie ze znajomymi. Producent narzędzi i akcesoriów do grilla CookKing, oferuje szeroką gamę palenisk; Sprzęt bardzo dobrej jakości jest zaprojektowany z dbałością o szczegóły, od modeli klasycznych po bardziej nowoczesne, z unikatowym wyglądem. CookKing wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy wraz z praktycznością i trwałością cenią sobie estetykę i wygląd. 16 rodzajów dostępnych palenisk różni się wyglądem, kształtem, głębokością, wysokością i grubością misy.

Wybór dobrego paleniska

Rozmiar palenisk oscyluje pomiędzy 60 a 100 cm średnicy. Im jest większe, tym możemy więcej jedzenia przygotować w jednym czasie. Wybór rozmiaru powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb. Sklep oferuje paleniska w owalnym lub kwadratowym kształcie – można zakupić produkty o klasycznym stylu lub bardziej designerskim wyglądzie. Wykonane ze stali sprzęty są odporne na działanie czynników atmosferycznych lub uszkodzenia mechaniczne. Dzięki kształtowi misy i odpowiedniej jej głębokości drewno nie rozprzestrzenia się i nie zmienia swojego położenia pod wpływem wiatru. Palenisko jest bezpieczne w użytkowaniu, stabilne i wytrzymałe. Produkt można też dobierać pod kątem estetycznym – może stanowić bowiem piękną dekorację naszego ogrodu bądź tarasu. Dobierając odpowiednie i uniwersalne palenisko można zmieniać jego przeznaczenie – z samodzielnego grilla na źródło ciepła przy grillu a trójnogu.

Made in Poland – to ważne!

Wielokrotnie zdarzało się, że wytwórstwo polskie było doceniane na rynku zarówno przez konsumentów jak i konkurencję.

Warto i teraz zaznaczyć, że proces produkcji CookKing od początku do końca przebiega w Polsce. Wysoka jakość produktów przejawia się w najlepszych surowcach, dbałością wykonania, unikatowością projektu, a co za tym w konsekwencji idzie – doskonałą jakością i długoterminowym, bezpiecznym użytkowania. Odporność na wysokie temperatury, wytrzymałość pod kątem uszkodzeń mechanicznych i oddziaływania czynników atmosferycznych daje gwarancję dobrze ulokowanej inwestycji. Innowacyjny wygląd natomiast zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Ponadto producent jest w stanie zapewnić sukcesywne i terminowe realizowanie zamówień nawet w okresach ich dużej ilości. Upiększ zatem swój ogród dzięki nowemu paleniskowi i nadaj uroku letnim wieczorom na swoim ogrodzie w nadchodzącym sezonie!