grill wiszący
Grille Grille na trójnogu

Grill wiszący – korzyści z jego posiadania

Grill wiszący to rodzaj grilla ogrodowego, który posiada wiele zalet. Jeśli szukasz profesjonalnego i funkcjonalnego sprzętu do smacznego grillowania, postaw na grill na trójnogu. Dowiedz się wszystkiego o grillowaniu! Grill wiszący to propozycja dla osób, które szukają nowych rozwiązań.

Grill wiszący  – charakterystyka

Grill wiszący to rodzaj grilla ogrodowego, który cechuje się estetycznym wykonaniem i funkcjonalnością.

W skład grilla wiszącego wchodzą:

  • trójnóg: odpowiada za stabilność konstrukcji,
  • ruszt: przeznaczony do pieczenia potraw.

Zwykle wysokość trójnogu wynosi ok. 180 cm, a średnica rusztu 60 cm. Pręty rusztu do grilla powinny być odpowiednio grube i wytrzymałe. Najlepiej by pręty rusztu były wykonane ze stali.

Wybrany grill wiszący mocuje się do styku nóg za pomocą łańcucha. Zamocowany w ten sposób grill wiszący umożliwia na ustawienie na każdej powierzchni, także nierównej. Cała konstrukcja charakteryzuje się stabilnością i wytrzymałością na niekorzystne warunki. Odpowiednio zawieszony ruszt do pieczenia ochroni jedzenie przed przedostaniem się do paleniska ogrodowego dymu.

Wybór grilla wiszącego wprowadzi nową jakość do wspólnego grillowania i doda przyrządzonym potrawom nowego smaku.

Grill wiszący – zalety posiadania

Grill wiszący ze względu na swoją powierzchnię pozwala na przygotowanie większej ilości jedzenia. Grill na trójnogu umożliwia równomierne smażenie potraw i cieszenie się ich niepowtarzalnym smakiem i aromatem.

Do głównych zalet posiadania grilla wiszącego należą:

  • stabilność konstrukcji,
  • lekkość (waga: do 12 kg),
  • regulacja wysokości rusztu grilla (za pomocą kołowrotka),
  • estetyczny wygląd,
  • łatwość dostosowania się do nierównych powierzchni,
  • wytrzymałość na niekorzystne warunki pogodowe,
  • łatwe składanie i transport.

Grill wiszący stanowi idealne połączenie tradycji z praktycznością i nowoczesnym wyglądem. Grill wiszący prezentuje się efektownie dzięki zawieszeniu na łańcuchu i przymocowaniu do stabilnego i wykonanego ze stali trójnoga. Dzięki starannemu wykonaniu i pomalowaniu metodą proszkową, sprzęt do grilla jest odporny na mechaniczne uszkodzenia. Taki grill z pewnością posłuży na lata.

Stworzony z czarnej stali sprzęt prezentuje się elegancko i estetycznie. Starannie wykonany grill wiszący będzie stanowił świetną ozdobę ogrodu. Wykonany ze stalowych prętów grill trójnóg posłuży na długie lata użytkowania. Grill na trójnogu jest łatwy do transportowania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w podróży. Jego zapakowanie będzie wygodne dzięki funkcji łatwego składania trójnogu oraz niewielkiej wagi sprzętu.

Grill wiszący pozwoli na wspólne spędzenie sezonu jesienno-zimowego i wiosenno-letniego w gronie bliskich i znajomych. Przyrządzone na powietrzu potrawy z grilla będą jeszcze smaczniejsze, jeśli do grilla na trójnogu dobierzesz funkcjonalny kociołek węgierski lub palenisko ogrodowe.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie: http://gotowanienapowietrzu.pl/gotowanie-ogrodzie-modnym-stylu-grille-trojnogu/