grille na trójnogu
Grille Grille na trójnogu

Grille na trójnogu – mocne strony

Grille na trójnogu – mocne strony

Wraz ze zbliżającym się latem coraz częściej wychodzimy na ogród lub wyjeżdżamy na działkę i tam spędzamy wolny czas. Nic tak nie umila letniego wolnego popołudnia i wieczoru jak wspólny obiad przyrządzony na grillu wśród rodziny i najbliższych. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem odpowiedniego rodzaju sprzętu, poznaj grille ogrodowe na trójnogu.

Elegancja, prostota i praktyczność

Grill na trójnogu to przede wszystkim zupełnie nowy i estetyczny wygląd naszego ogrodowego stanowiska do gotowania. Składa się z trójnogu i rusztu, który do styku nóg grilla mocuje się za pomocą łańcucha. Możemy rozstawić go na każdej, nawet nierównej powierzchni – trawie, ziemi lub betonie. Cała konstrukcja jest solidna i stabilna, niezależnie od warunków, w jakich gotujemy. Piękny i stylowy wygląd sprzętu idealnie wkomponuje się w styl każdego ogrodu i spełni swoje funkcje estetyczne. Od teraz grillowanie będzie mogło obejmować nawet eleganckie rodzinne uroczystości organizowane w ogrodzie. Goście będą zachwyceni!

Każdy naje się do syta!

Grille na trójnogu to dość potężny sprzęt; w ofercie CookKing wysokość trójnogu wynosi ok. 180 cm, a cały sprzęt waży 12 kg. Ruszt wykonany jest ze stali zwykłej, o grubości prętów 5 mm, którego średnica wynosi 50 cm, co umożliwia jednorazowe przygotowanie pokaźnej ilości jedzenia. Jest ono przysmażone równomiernie, całe pole rusztu powinno odpowiadać powierzchni źródła ciepła. Odpowiednia wysokość zawieszenia rusztu grilla chroni jedzenie przed dostaniem się do niego pyłu z paleniska. Na ruszcie z powodzeniem zmieszczą się produkty nawet dla kilkunastu osób naraz. Całość wygląda estetycznie i schludnie. Źródło ciepła możemy dobrać do grilla oddzielnie, decydując się na wybrany przez nas indywidualnie produkt z oferty sklepu – najlepiej palenisko ogrodowe. Gotowanie na powietrzu z CookKing to zwiększony komfort i znaczne ułatwienie przygotowywania potraw. Korzystanie z grilla jest możliwe przy użyciu ciepła zarówno ze zwykłego ogniska, jak i z tradycyjnego brykietu drzewnego.

Dobór odpowiedniego paleniska

Aby odpowiednio skompletować naszą ogrodową kuchnię nie możemy zapomnieć o palenisku. Sklep ze sprzętem do gotowania w ogrodzie – CookKing, oferuje nam kilka rodzajów palenisk od 60 do 100 cm średnicy. Możemy wybierać zarówno w paleniskach o tradycyjnym, klasycznym wyglądzie, jak i w tych nowoczesnych i o wyszukanym designie. Taki zestaw, w połączeniu z grillem będzie idealnie prezentować się w wielu miejscach, także na tarasie. Paleniska wykonane są tak, by były stabilne i służyły nam przez wiele lat. Gwarantują także bezpieczne palenie ognia w każdych warunkach i chronią palący lub żarzący się ogień od warunków zewnętrznych, np. silnego wiatru. Wykonanie z surowej stali łączy się z wytrzymałością produktu. Estetyczny wygląd stanowi także ciekawy element dekoracyjny lub także samą alternatywną formę oświetlenia naszego ogrodu.

Grille ogrodowe na trójnogu – transport

Trójnóg jest składany w połowie, co ułatwia przenoszenie; oddzielnie można także przetransportować ruszt. Przy przenoszeniu trzeba również pamiętać o palenisku, którego waga to zazwyczaj kilkanaście kilogramów, w zależności od wielkości. Dużą zaletą przy transporcie grilla na trójnogu jest jego stabilność i łatwe dostosowanie się do wielu powierzchni, co nie powoduje chwiania ani utraty stabilności. Wybór grilla tego rodzaju to połączenie praktyczności i tradycji z nowoczesnym wyglądem i doskonałą jakością. Przekonaj się o tym, decydując się na zakup już teraz, by spędzać nadchodzącego spotkania w ogrodzie w cudownej atmosferze z najbliższymi!