trojnog
Trójnogi

Trójnogi – obowiązkowe akcesorium do grillowania

Grill nie musi zawsze wyglądać tak samo – gdy zależy nam na funkcjonalności przy jednoczesnych walorach dekoracyjnych warto zainteresować się ofertą trójnóg. Akcesorium można zastosować jako grill w połączeniu z rusztem i paleniskiem bądź zawieszenie dla kociołka węgierskiego.

Zalety trójnogu

Nowoczesny i unikatowy wygląd to z pewnością czynnik przykuwający uwagę jeżeli chodzi o grill lub kociołek z trójnogiem. Walory estetyczne łączą się tutaj z funkcjonalnością – dzięki akcesorium możemy ulokować nasz grill na każdej, nawet nierównej powierzchni. Stanowisko jest stabilne, nie chwieje się i jest oczywiście całkowicie bezpieczne. Wysokość całkowita trójnogu wynosi ok. 180 cm i posiada możliwość złożenia. Dzięki temu można w komfortowy sposób przenosić sprzęt. Ponadto pręty zostały wykonane metodą proszkową, dzięki czemu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych.

Zastosowanie grilli na trójnogu

Ruszt lub kociołek węgierski montuje się do trójnogu za pomocą specjalnego łańcucha usytuowanego u styku trzech nóg. Wysokość wiszącego sprzętu można regulować według indywidualnych potrzeb. Trójnogi firmy CookKing. jako polskie produkty posiadają najwyższą jakość i atrakcyjne ceny – warto wybrać alternatywę dla tradycyjnego grilla. Trójnóg zapewnia nie tylko komfortowe warunki gotowania na świeżym powietrzu, ale także walory estetyczne. Zestaw z trójnogiem wkomponuje się w każdy ogród i będzie prawdziwą ozdobą także podczas bardziej oficjalnych przyjęć na ogrodzie w gronie rodziny. Zakup trójnogu dzięki swojemu solidnemu wykonaniu i uniwersalności zastosowania posłuży nam przez długie lata przy organizacji przyjęć na świeżym powietrzu. Idealnie wkomponuje się w wygląd ogrodu nadając mu dodatkowego uroku.

Inne akcesoria do grillowania

Aby grillowanie stało się łatwiejsze, wygodniejsze i atrakcyjniejsze możemy zakupić inne akcesoria. Przy kociołkach z pewnością przydatny będzie zakup odpowiedniej i szczelnej pokrywy – ochroni ona wnętrze kotła od dostania się do środka zanieczyszczeń z ogniska i przyspieszy proces przygotowywania potrawy. Do zestawu trójnogu z rusztem warto także zakupić odpowiednie palenisko – o optymalnej średnicy, i wyglądzie odpowiadającemu indywidualnym potrzebom. CookKing oferuje wiele modeli palenisk, od klasycznych po te z bardziej nowoczesnym wyglądem. Kolejnymi przydatnymi akcesoriami do grillowania może być specjalna paleta odpowiednich przyrządów i sztućców – kosza do grillowania ryb, szczypce, ruszt do żeberek, ruszt do szaszłyków. Producenci dają nam duże pole do wyboru a dzięki temu grillowanie stanie się znacznie wygodniejsze a gotować chętniej niż w kuchni będziemy na dworze!